Yeni başlayanlar için Youtube mp3!

Bu Youtube dönüştürücü, sizin dünyaca bilinen video yayın platformu Youtube’dan video indirmenize ve bu videoları mp3 olarak kaydetmenize olanak tanır. Youtube mp3 indirme uygulaması tamamen ücretsiz ve kullanım sınırlaması da yok böylece bir siteye kaydolmanıza gerek olmadan veya harici bir mp3 dönüştürücü yazılım indirmenize gerek olmadan istediğiniz kadar çok Youtube videosu için bu mp3 dönüştürücüyü kullanabilirsiniz. İdeal bir kullanıcı deneyimi için, tüm Youtube videosu indirme ve dönüştürme işlemleri kullandığınız tarayıcı üzerinden yapılmakta.

Neden bu Youtube dönüştürücüyü kullanmalıyım?

Bu indirme uygulaması dünyadaki en güçlü Youtube dönüştürücüsüdür, neredeyse diğer tüm Youtube’dan mp3 dönüştürücü siteden çok daha hızlı olup Youtube video indirme işlemi ve dönüştürme işlemi aynı anda yapılmaktadır. Böylece indirme işlemi başlasın diye beklemek zorunda değilsiniz, ayrıca sistemimiz otomatik olarak orijinal video ses bit oranına göre olası ses kalitesini seçmektedir, örneğin yüksek ses kalitesine sahip Youtube videoları 320kbps mp3 dosyaları halinde dönüştürülmektedir. Bu dönüştürme platformu bilinen tüm işletim sistemleri (Windows, OSX, Linux, iOS ve Android) ile ve bir tarayıcı yardımıyla internete girilebilen tüm cihazlar (PC, Mac, Akıllı telefonlar, Tabletler ve hatta Akıllı TV’ler) ile uyumlu çalışır. Son olarak, web sitemiz herhangi bir kişisel veri toplamaz ve reklam sınırlaması dışında herhangi bir çerez yerleştirmez, tüm indirme işlemleri %100 anonim şekilde yapılmaktadır.

Bu mp3 dönüştürücüyü nasıl kullanabilirim?

Bu video indirme uygulamasını kullanmanın birkaç yolu mevcut, eğer mp3 olarak indirmek istediğiniz videonun linkini biliyorsanız, bu adresi direkt olarak ana sayfadaki arama alanına yapıştırabilirsiniz, bilmiyorsanız, ilgili alanda anahtar kelimeler kullanarak Youtube araması yapabilirsiniz. Sonuç sayfası oluştuktan sonra ise aramanıza bağlı olarak Youtube videoları liste halinde sol taraftaki önizleme oynatıcısı ile gösterilecek ve sağ tarafta ise yeşil bir indirme butonu belirecek, indir butonuna tıkladıktan sonra Youtube videonuzu mp3 olarak dönüştürmek ve indirmek için bitiş sayfasına yönlendirileceksiniz.


1. indirme adımı
2. indirme adımı
3. indirme adımı